MIJN WEBWINKEL MULTI-USERS MODULE (5 USERS) (Download)
Met deze Multi-User module kan u Mijn Webwinkel en Mijn Webwinkel PRO uitbreiden. Tot 5 gebruikers kunnen dan op hetzelfde moment Mijn Webwinkel en Mijn Webwinkel PRO gebruiken.
Geef tijdens het bestelproces uw Productkey van Mijn Webwinkel of Mijn Webwinkel PRO op in het veld 'Opmerkingen bij de besteling' om de bestelling vlot te laten verlopen.
Gebruik de Easy Business Tools met verschillende gebruikers!
Met de Multi-user module kunt u met meerdere mensen tegelijk uw gegevens bewerken en verwerken. Tot 5 gebruikers kunnen op hetzelfde moment Mijn Webwinkel, Mijn Webwinkel PRO of Mijn Webwinkel PRO+ gebruiken. De multi-user module is zowel in een peer-to-peer netwerk als in een client/server netwerk te gebruiken. Dit dient dan wel een Windows-netwerk te zijn. Onder de ondersteunde client/server netwerken behoren ook de terminalserver omgevingen.Wat is een peer-to-peer netwerk?
Een peer-to-peer netwerk is en netwerk waarbij werkstation computers aan elkaar gekoppeld zijn. In dit netwerk is geen centrale server opgenomen. Dit type netwerk wordt veel toegepast in kleine netwerkomgevingen, waarbij maar enkele computers aan elkaar gekoppeld zijn. Dit type netwerk is relatief eenvoudig op te zetten.
Wat is een client/server netwerk?
Een client/server netwerk is een netwerk waarbij 2 type computers worden gebruikt: werkstations en één of meerdere servers. Alle (of bijna alle) data wordt centraal opgeslagen op de server. De werkstations zijn via het netwerk gekoppeld aan deze server. Dit type netwerk is sterk aan te raden bij grotere netwerken, door de hogere snelheidsmogelijkheden en de centrale opslag van data. Dit type netwerk dient echter door specialisten aangelegd te worden.
Geen info beschikbaar

) item(s)

Gelieve te wachten terwijl de gegevens worden geladen...